logo

Aktiva nätverksprodukter



TP-link TL-SF1008P PoE switch 10/100 8-port (4 med PoE) unmanaged steel case
8-port 10/100M Power over Ethernet (PoE) Switch...

Vårt artnr.:180-10045 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC110CS mediakonverter 10/100 single-mode RJ45/SC, Full-duplex, 2km
Fast Ethernet Media Converter, Single Mode, SC ...

Vårt artnr.:180-10067 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-Link TL-MR3420 300Mbps Wireless N 3G Router, UMTS/HSPA/EVDO USB modem, 2.4GHz, 2 det. antennas
300Mbps Wireless N 3G Router, Compatible with U...

Vårt artnr.:180-10301 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SG1024 24-port unmanaged GIGABIT switch, 1U 19"rack
24-Port Gigabit Switch, 24 Gigabit RJ-45 ports ...

Vårt artnr.:180-10001 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC100CM mediakonverter 10/100 multi-mode RJ45/SC,Full-duplex,2km
Fast Ethernet Media Converter, multimode, SC-sl...

Vårt artnr.:180-10002 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SF1008D 8-portars unmanaged 10/100 Ethernet switch
8-port 10/100M mini Desktop Switch, 8 Fast Ethe...

Vårt artnr.:561010101 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SG1008D 8-portars 10/100/1000M Gigabit Ethernet switch unmanaged
8-ports 10/100/1000Mbps Auto MDI/MDIX RJ45-port...

Vårt artnr.:561010102 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SF1024 unmanaged switch 24-port 10/100 19" rack
24-port 10/100M Switch, 24 Fast Ethernet RJ45 p...

Vårt artnr.:561010105 
Tillgänglighet:   Lagervara

USB-minne Verbatim USB 2.0 - 8GB (inkl. CopySwede)
Operativsystem erfordras Apple MacOS 9.0 eller ...

Vårt artnr.:561531103 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC200CM mediakonverter GIGABIT 1000M-RJ45/1000M SC multi-mode,duplex,0,5km
Gigabit Ethernet Media Converters, Multimode, S...

Vårt artnr.:561110105 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC210CS mediakonverter GIGABIT 1000M-RJ45/1000M SC singel-mode,duplex,15km
Gigabit Ethernet Media Converter, Single Mode, ...

Vårt artnr.:561110106 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-LINK AC1200 Trådlös Gigabit router, 802.11ac/n/a 5GHz, 802.11b/g/n 2,4GHz, 4xLAN-portar, 2xUSB
TP-Link Archer C5 levereras med nästa generatio...

Vårt artnr.:ARCHERC5 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-LINK AC1750 Trådlös Gigabit router, 802.11ac/n/a 5GHz, 802.11b/g/n 2,4GHz, 4xLAN, 2xUSB, 6 ant.
TP-LINKs Archer C7 kommer med nästa generations...

Vårt artnr.:ARCHERC7 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC111CS 10/100M RJ45 single-mode SC mediaconverter, Full-duplex,Tx:1550nm, Rx:1310nm, 20Km
WDM Fast Ethernet Media Converter, Single Mode,...

Vårt artnr.:MC111CS 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link MC112CS 10/100M RJ45 single-mode SC mediaconverter, Full-duplex,Tx:1310nm, Rx:1550nm, 20Km
WDM Fast Ethernet Media Converter, Single Mode,...

Vårt artnr.:MC112CS 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link 1000M RJ45 to 1000M single-mode LC fiber Converter, SFP slot supporting MiniGBIC modules
Gigabit Ethernet Media Converter, Multimode & S...

Vårt artnr.:MC220L 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-Link T2600G-28MPS 19" JetStream™ 24-port Gigabit PoE Switch 320W, +4st combo SFP, webgränssnitt
T2600G-28MPS är en PoE-switch från TP-Link. 24s...

Vårt artnr.:T2600G-28MPS 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-PoE150S PoE Injector
Power over Ethernet (PoE) injector, IEEE 802.3a...

Vårt artnr.:TL-PoE150S 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SG1008P GIGABIT PoE switch 8-port (4 med PoE) unmanaged steel case
Gigabit Ethernet nätverksswitch med åtta 10/100...

Vårt artnr.:TL-SG1008P 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-SG1008PE GIGABIT 8-port PoE switch 124W Bordsmodell/Rackmonteringsbar
TP-LINK TL-SG1008PE Gigabit Ethernet nätverkssw...

Vårt artnr.:TL-SG1008PE 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-Link TL-SG3424P 19" JetStream™ 24-port Gigabit PoE Switch 320W, +4st combo SFP, webgränssnitt
TL-SG3424P är nya PoE-switchen från TP-Link. 24...

Vårt artnr.:TL-SG3424P 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-link TL-WA901ND 300Mbps Advanced Wireless N Access Point,3T3R,802.11n/g/b,detachable antenna
300M Advanced Wireless N Access Point, Atheros ...

Vårt artnr.:TL-WA901ND 
Tillgänglighet:   Lagervara

TP-Link CPE510 5GHz 300Mbps 13dBi utomhus brygga
TP-Link CPE-510 5GHz 300Mbps 13dBi utomhus bryg...

Vårt artnr.:CPE510 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DES-1018MP - nätverksswitch, 16x10/100Mbps (PoE) + 2x1000Base-T/SFP kombo platser, metall, 1U
D-Link DES-1018MP är en rackmonteringsbar POE s...

Vårt artnr.:DES-1018MP 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DGS-1008MP 8 portars gigabit switch med en PoE budget om 140W
D-Link DGS-1008MP 8 portars gigabit switch med ...

Vårt artnr.:DGS-1008MP 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DGS-1210-28P 19" 24-port Gigabit PoE Switch 193W, +4st combo SFP, webgränssnitt
D-Link Web Smart DGS-1210-28P. 24 x 10/100/1000...

Vårt artnr.:DGS-1210-28P 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DGS-3120-24SC/SI, 24-portar L2 gigabitswitch varav 8st combo portar SFP/1000-Base-T
D-Link DGS-3120-24SC/SI, 24-portar L2 gigabitsw...

Vårt artnr.:DGS-3120-24SC-SI 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link xStack DGS-3120-48PC - Switch - Administrerad - 44 x 10/100/1000 + 4 x kombinations-SFP - PoE
D-Link xStack DGS-3120-48PC - Switch - Administ...

Vårt artnr.:DGS-3120-48PC 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DHP-W311AV Trådlös N PowerLine AV500 Mini Adapter Startkit för LAN/WLAN, 500Mbps, 2xadapter
DHP-W311AV är ett kit bestående av två adaptrar...

Vårt artnr.:DHP-W311AV 
Tillgänglighet:   Beställningsvara

D-Link DSR-1000AC Trådlös AC Unified Serviced VPN Router, Dual Band, 802.11a/b/g/n/ac, USB, svart
"Trådlös router - 4-ports-switch (inbyggd) Fr...

Vårt artnr.:DSR-1000AC 
Tillgänglighet:   Beställningsvara